Dekoratif Mumluk Modelleri

Dekoratif mumluklar evleri, bahçeleri süslediği gibi kafeleri ve özel işletmeleri de şık bir hale getirebilmektedir.

DEKORATİF MUMLUK MODELLERİ

Dekoratif mumluklar evleri, bahçeleri süslediği gibi kafeleri ve özel işletmeleri de şık bir hale getirebilmektedir. Özellikle ferforje mumluk modelleri hayli fazlaca tercih edilmektedir. Ferforje mumluklar oldukça farklı desenlerde ve modellerdedir. Mumvemum.com adresinde yüzlerce çeşit arasından seçebileceğiniz mumluklar içerisinde, mumluk fener, içi boş mumluk, cam mumluk, porselen mumluk ve kafes mumluklar şıklıklarıyla mekanlara renk katmaktadır.

               

FERFORJE MUMLUK MODELLERİ

Ferforje mumluk farlı ürünlerle tüm mekanlara renk katmaktadır. Ferforje kare mumluk modelleri, ferforje şamdan ve ferforje kafes mumluk modellerini birçok yerde görmüşsünüzdür. Ancak sadece bu modellerle sınırlı değildir ferforje mumluklar. Dekoratif, yaprak işlemeli, farklı renklerde metal ferforje mumluklar sizleri mumvemum.com adresinde beklemektedir. Mumluk fener ve cam mumluk modelleri evlerinizin, bahçe ve cafe gibi işletmelerinizin vazgeçilmez aksesuarları olacaktır. ethanol şömine tarzı mumluklarda son dönemde fazlaca tercih edilen ürünlerdir. Bunlar son derece şık ve canlı modellerdir. Özellikle farklı renkleri ve desenleri ile insanların evlerini süsleyen aksesuarlar olmayı başarmıştır.

               

İÇİ BOŞ MUMLAR

Dekoratif mumluklar içerisinde en fazla tercih edilen ürünlerden biri de içi boş mumluklardır. Bu mumluklar içerisinde yanan mumlar birlikte, deliklerden ışığını yansıtmaktadır. İşte bu anda oldukça hoş bir görüntü oluşmaktadır. Elbette bu sayede farklı bir ambiyansı yakalamış olursunuz. Mumluk fener ise en fazla tercih edilen modellerdir. Dış mekanlar için de oldukça idealdir. Camları içerisinde yanan mum hem verdiği ışıkla etrafı aydınlatırken hem de rengarenk modelleri ile koyduğunuz mekanları canlandırmaktadır. Böylesine şık cam mumluk modellerinin yanı sıra farklı ferforje mumluk modellerini de seçebilirsiniz. Sadece evlerde kullanılmayan bu dekoratif mumluklar, kafelerde, restoran ve düğün salonları gibi birçok yerde kullanılmaktadır. kullanıldıkları tüm mekanlara şıklık ve canlılık katan mumlukların tamamını temin için adresiniz elbette belli.