Cam Mumluk Modelleri

Mum denilince akla ilk gelen mekânlardan biri olmanın haklı gururunu yaşamamızın sebepleri; çeşitlerimizin yanı sıra tek bir ürün alanı ile sınırlı kalmayarak

CAM MUMLUK MODELLERİ

Mum denilince akla ilk gelen mekânlardan biri olmanın haklı gururunu yaşamamızın sebepleri; çeşitlerimizin yanı sıra tek bir ürün alanı ile sınırlı kalmayarak, mum yapımı malzemeleri, parti ürünleri, kandiller, dekoratif şömine seçenekleri, mumluklar ve mum alternatifleri ile müşterilerimize geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz. Ev, iş, restoran, kafe, atölyeler ile organizasyonlar da dekorasyon olarak fazlaca kullanılan cam mumluk, mumun yanında alınması gereken ürün nedeniyle tercih edilmektedir.

 

CAM MUMLUK KULLANIMI

MumvemuM firması olarak her çeşit mum bulundurduğumuz, her zevke uygun, ister kokulu, ister jel ve dekoratif daha birçok farklı malzememiz ile alıcımıza ulaştırılan mumlar kişilerin tercihine göre kullanılmaktadır. Kokulu mumlar bulunduğu ortamı aydınlattığı gibi hoş bir koku ile de bulunduğu ortama oda kokusu havası sağlamaktadır. Yüzen mumlar genellikle organizasyonlar da kullanıldığı gibi şahsi kullanım içinde alınabilir.

Bu kadar mum çeşidinin içinde ise mumluklar; mumları muhafaza ederek aynı zaman da görsellik katmaktadır. Fanus, buzlu cam, renkli cam mumluklar, cam mum tabakları ve cam ferforje cam mumluklar mum kullanımın da kişinin isteğine uygun şekilde tasarlanmış, kullanışlı dekoratif ürünlerimizdir. Etkinlikler de, davetler de kullanımı sağlanarak görselliği zengin gösteren mumluklar, birçok firma tarafından talep edilse de evlerin dekorasyonunda da şık bir parçadır.

 

 

CAM MUMLUK FİYATI VE ALIMI

Online olarak sitemizden alışveriş yapılabildiği gibi iletişim bilgilerimizin belirtildiği adresten de alım yapılabilmektedir. Cam mumluk fiyatları, birim şeklinde, her çeşidimiz için belirtilmiştir. Mumluklarımızı güvenli, herhangi bir zarar gelmeden kargoya verebilmekteyiz.

Cam mumluk toptan alışverişleriniz de sayı artışına orantılı olarak fiyatlarımız toptan alımı olarak aynı şekilde sitemiz de mevcuttur. Mumluk ölçülerine göre kutu içerisinde ki sayıları değişmektedir.