İçi Boş Mum Modelleri

Mumlar evimizin vazgeçilmez dekorasyon ürünlerindendir. Evde mum kullanarak ortamın havasını değiştirebilirsiniz. Güzel kokuları ve çeşitli şekilleriyle göze ve burna hitap ederler. Tealight mumlardan tutun büyük çok sayıda fitilli mumlara kadar çeşitlend

İçi Boş Mum Modelleri

Mumlar evimizin vazgeçilmez dekorasyon ürünlerindendir. Evde mum kullanarak ortamın havasını değiştirebilirsiniz. Güzel kokuları ve çeşitli şekilleriyle göze ve burna hitap ederler. Tealight mumlardan tutun büyük çok sayıda fitilli mumlara kadar çeşitlendirmek mümkün.

 

 

Mumda Çeşitlilik

Elektriğin olmadığı zamanlarda aydınlanmak için kullanılan mumlar artık hayatımıza renk getirmek, ortamın havasını değiştirmek ve kötü kokulardan kurtulmak için kullanılıyor. Artık her zevke ve ortama uygun mum bulmak mümkün. Evlerimizde, işyerlerimizde, oturduğumuz kafelerde, romantik bir restoranda, hatta düğünlerde mumlar hayatımıza tamamen girmiş durumda. Çok amaçlı tealight mumlar, otoriter bir hava sağlayan büyük mumlar, eski moda severlere şamdan mumlar, otantik bir hava yaşatan yüzen mumlar ve daha bir çok mum evlerimizi renklendirmek ve şekillendirmek için sizin seçiminizi bekliyor.

Yenilikçi Bir Model

Bu zamana kadar klasikleşmiş olan mumların yanı sıra içi boş mumlar geometrik, minimalist bir havayla evlerimize girmeye başladı. Yapı olarak içi boş duvarları delikli parafin karışımdan hazırlanmış bu mumların içine silindirik ya da tealight gibi daha ufak mumlar yerleştirilerek mum ışığına farklı bir bakış katıyor. Çeşitli boylarına ulaşmak mümkün. Sadece içindeki mumu değiştirerek mum ışığı keyfinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Eviniz Tarzınızı yansıtsın

Dekoratif mumlar ile evinizin tarzına tarz katarken içi boş mumları da vazgeçilmez yerlerine ekleyin. Silindirik büyük mumlarla kombinleyebilir,  renkli ve kokulu tealightları delikli içi boş mumlara ve çevrelerine yerleştirebilirsiniz. Boy boy içi boş mumları ufaktan büyüğe dizebilir, aralarına başka renklerde farklı büyüklüklerde mumlar ekleyebilirsiniz. Kokulu mumlar ile birleştirdiğiniz içi boş mumlar ile mutfağınızın ve banyonuzun havasını yenileyebilirsiniz. Mum modelleri arasından zevkinize ve cüzdanınıza uygun olanı bulmak artık size kalmış.