Çevre Dostu Elle Dökülen Mumlar

Çevre Dostu Elle Dökülen Mumlar

Mum ve muM

Dışarıda kesinlikle ucuz mumlar var, ancak size sonradan etkisini verecekler mi? 
İşlevinizin sabahı doğru mumları aramak için koşturuyorsanız, ucuza almanın hiçbir faydası yoktur.

Uygun fiyatlı veya ucuz olan paranın karşılığı terimlerini kullanmayı tercih ediyoruz. Harika görünen ve ucuz olan mumlar alabilirsiniz, ancak amaca uygun olduklarından emin olmanız gerekir. Etkinlikler için en iyi mumları ararken temel sorular şunlardır;

 1. Mum Tipi
 2. Yanma Süresi
 3. Satın alma zamanı
 4. Kurulum zamanı
 5. Mum Tipi - bu, ucuz bir mum bulurken en önemli karardır. Mum yapmak için gereken balmumu miktarı, mumun maliyetine en büyük katkıda bulunur. Mum ne kadar büyükse, maliyet o kadar yüksek olur, sadece yapım için değil, aynı zamanda size navlun maliyeti de artar. Bütçenize uygun bir tür kullanmak, etkinlikler için mum aramaya başlamanın harika bir yoludur. Aşağıda, en ucuzdan en pahalıya doğru mum türlerinin bir listesi bulunmaktadır:
  1. Tealight Mumlar
 1. Adak Mumları
 2. Yüzen Mumlar
 3. Sütunlu Mumlar
 4. Kokulu mumlar
 5. Yanma Süresi - bu, maliyetle yakından bağlantılıdır. Bir mumda ne kadar çok balmumu olursa o kadar uzun yanar.
 6. Tealight Mumlar (4 saatten itibaren)
 7. Adak Mumları (10 saatten itibaren)
 8. Yüzen Mumlar (3 saatten itibaren)
 9. Sütunlu Mumlar (20 saatten itibaren)
 10. Kokulu Mumlar (15 saatten itibaren)

Balmumu tipini de göz önünde bulundurmanız gerekir. Tüm balmumu türlerinin farklı eriyik sıcaklıkları vardır, bu da yalnızca yanma süresini değil, aynı zamanda yüksek sıcaklıklara dayanma yeteneklerini de etkileyebilir. Bazı daha ucuz parafin mumları 30 dereceye kadar düşük sıcaklıklarda şekillerini kaybedebilir.

 1. Satın alma süresi - Yerel indirim mağazalarından etkinlik mumları satın alabilirsiniz, ancak sınırlı kullanılabilirlik ve yetersiz miktarlar, mağazadan mağazaya etkinlik mumları tedarik etmek için harcanan benzin ve zamanın boşa harcandığı anlamına gelir. Böylece parmaklarınızın yürümesine ve çevrimiçi olarak toptan etkinlik mumlarını aramasına izin veriyorsunuz. Hey presto, size potansiyel tedarikçilerin sayfaları ve sayfaları sunuluyor. İşte çevrimiçi mum satın almaya başlamak için bazı yerler;

Ebay - ucuz mum tedarikçileri için çok çeşitli seçenekler bulacaksınız. Zamanınızı her listeye bakarak geçirirseniz, etkinliğiniz için mumlar bulabilirsiniz. İncelemeler, tedarikçilerin kalifiye olmasına yardımcı olabilir ve mumların etkinliğiniz için zamanında teslim edilmesini sağlayabilir. İhtiyaç duyulduktan 3 gün sonra ucuz mumların teslim edilmesinin bir faydası yoktur.

Mumve muM gibi özel çevrimiçi toptan mum mağazaları - her türden mum ve sütun, akrilik tealight, dekoratif mumlar ve uygun fiyatlı ve ucuzdan birinci sınıflara kadar kokulu mumlar gibi fiyat noktalarında uzmanlaşmış. Ayrıca, etkinliğinizi iltifat etmek için doğru mumu seçtiğinizden emin olmak için telefon üzerinden büyük yardım sunarlar.

 1. Kurulum süresi - Yalnızca plastik olarak geldiklerini bulmak için uygun fiyatlı bir mum alırsınız ve açılması fazladan 1 saat alır, bu da önlenmesi gereken başka bir gizli zaman maliyeti.

Tavsiyemiz, kağıt mendil veya kağıda sarılmış mumları aramaktır. Bu şekilde mum korunur ve hızlı ve acısız bir kurulum için muma kolayca erişebilirsiniz.

Ucuz mumlar bulabilirsiniz, sadece neye ihtiyacınız olduğunu anlamak ve satın aldığınız kişiden rahat olmaktır.

Southern Lights Candle Co'daki deneyimli kadromuz, etkinliğiniz için kaliteli mumlar sağlamaktan gurur duymaktadır. Belirli zaman ve bütçe baskılarınızı anlıyoruz ve bir sonraki etkinliğinizde size yardımcı olmak için buradayız. Southern Lights'ın etkinliğinize Son Dokunuşu nasıl ekleyebileceğini öğrenmek için bizi arayın.