Tealight Mum Dekorasyonu

Tealight Mum nedir? Genellikle tealight mumlar hızlı tüketime dayalı olarak kullanılırlar.

Tealight Mum Dekorasyonu

Tealight Mum nedir? Genellikle tealight mumlar hızlı tüketime dayalı olarak kullanılırlar. Mumların kalitesine göre yanma süreleri uzayabilir. Tealight mumlar küçük boyutlardadır ve çok çeşitli modelleri bulunmaktadır. Tealight mumlar farklı paketlemelerle, şekillerle, kokulu-kokusuz olma özellikleriyle, değişik renk alternatifleriyle satışa sunulur. Romantik ortamlarda ve dekoratif olarak kullanılabildiği gibi direkt olarak ışık yayması amacıyla da kullanılabilmektedir. Ayrıca tealight mumlar zaman zaman çeşitli meditasyon ve ritüeller için tercih edilebilir. Sitemizde çok sayıda tealight mum çeşidi bulunmaktadır. Renk renk, kokulu-kokusuz, kalpli ya da başka şekillerde bulunabilen tealight mumların yanma süreleri değişkenlik göstermektedir. Kimi tealight mum modelinde 10-12 saat yanma süresi varken bir diğerinde 3-3.5 saatlik bir yanma süresi bulunabilir.

 

Tealight Mumları Nereden Satın Alabilirsiniz?

Tealight mum nerede satılır? Tealight mumları www.mumvemum.com web sitemizden indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Tealight mumlar genellikle paket halinde satılırlar ama adet şeklinde satımları da vardır. 40 gr 1 adet tealight mum sitemizde 2.5 TL’ye satılmaktadır. Bu ürünün yanma süresi uzundur.(10-12 saat) Bazı ürünlerimiz kokulu ve renklidir. Örneğin 50lik paket halinde satılan limon kokulu tealight mumlarımızın yanma süresi 3-3.5 saattir ve 25 TL’ye satılmaktadır. Tealight mumlar çok farklı renklerde bulunabilmektedir. 100’lü paketlerimiz de bulunmaktadır.

 

 

Tealight Mumlar ile Ortamda Güzel Ambiyanslar Yaratın

Tealight mumluk modelleri ile birçok ortamda romantik ve huzurlu bir hava yaratılabilir. Tealight mumlar aynı zamanda aydınlatma ihtiyacı için de elektrikler kesildiği zaman en çok tercih edilen mumlar arasında yer almaktadır. Tealight mumlar dekorasyon amacıyla da sıklıkla kullanılabilen mum modellerindendir özellikle kalpli ve değişik şekillerdeki modellerle çok güzel dekor süslemeleri yapılabilir. Masa süslemelerinde de çok güzel bir görüntü yaratan tealight mumlar mum tutkunlarının vazgeçemedikleri mumlar arasında yer alır. Dilerseniz tealight mumları tek başına kullanmayı tercih etmeyip büyük mum kaplarının, fener mumlarının ve bunun gibi farklı kalıpların içine de koyabilirsiniz.