Mum Fitili Seçenekleri

Mum  Fitili Hangi İpten Yapılır? Mum  fitilinin yapımında  kaliteli, beyazlatılmış ve yıkanmış pamuk ipliği kullanılmaktadır.

Mum  Fitili Hangi İpten Yapılır?

Mum  fitilinin yapımında  kaliteli, beyazlatılmış ve yıkanmış pamuk ipliği kullanılmaktadır. Bu ipler değişik çaplarda  ve kalınlıklarda kullanılmak üzere yuvarlak veya düz olarak örülür ve  mum fitili olarak kullanılmak üzere yıkanmaya verilir. Yıkanma sayesin de yabancı maddelerden arındırılma işlemi uygulanır. 8 ila 120 mm arasında değişiklik gösteren mumlarda kullanılır. % 100 pamuktan yapılır kalitesi de bu sayede belli olur. Mumun sadece görselliği kaliteli   olduğunu  ifade etmez kullanılan kokulardan tutunda fitilinde kullanılan pamuğuna kadar her şey önem arz etmektedir,  mumvemum.com sitesinden en iyi  koşullarda hazırlanmış gerekli dekoratif malzemeleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

Açıklama: Mum Fitili 14 Numara

Mum Fitili Nerede Satılır?

Mum fitili ve daha bir çok ürünün fitil çeşitlerini örneğin kandil, gemici feneri, gaz lambası gibi fitil çeşitlerini mumvemum.com internet sitemizde rahatlıkla bulabilir ve sipariş verebilirsiniz. Kalitesinden ödün vermeyen bir site olmakla beraber istediğiniz ürünleri kolaylıkla bulabilir ve evinizin dekoru için kullanabilirsiniz. Rahatça sipariş verebilirsiniz.

Mum evlerimizde çoğu zaman bir ihtiyaç yerine göre de evlerimize hoş bir görüntü sağlayan dekoratif bir üründür. Ama hem görüntüsünün hem kalitesinin bize uygun olması ve hitap etmesi şart başta da belirttiğimiz gibi mumvemum.com sitesinde aradığınız mum ve mum çeşitlerini ve ek malzemelerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Açıklama: 16 Numara Pamuk Beyaz Fitil

Mum İpi Fiyatları

Sitede her bütçeye hitap eden uygun fiyatlar söz konusu  kullanılan malzemelerin kalitesi ve sağlık açısından da önemi göz önüne alındığında istediğiniz dekoratif mum çeşitlerini siteden rahatlıkla sipariş verebilirsiniz. Size düşen siteye giriş yapıp  müşterilere sunulan ürün çeşitlerine bir göz atmak ve beğendiğiniz ürünü uygun fiyatlarıyla siparişini vermektir. Evinizdeki dekoratif ürünlerin malzemelerini de mum fitili gibi ürünleri de rahatlıkla sipariş verebilirsiniz ayrı olarak da satışları mevcuttur.  Fiyatlara KDV dahil olup hızlı kargo ile kapınıza kadar ulaştırılır. % 50 ye kadar varan indirimlerden de faydalanabilirsiniz.

Açıklama: Mum Fitili Mumlanmış