Kırmızı Kalp Tealight Mumlar

Tealight mumlar hem dekoratif, hem hızlı tüketim amacıyla hem de özel anlar ve günlerde kullanılabilen küçük şık mum türlerindendir.

Kırmızı Kalp Tealight Mumlar

Tealight mum nedir?

Tealight mumlar hem dekoratif, hem hızlı tüketim amacıyla hem de özel anlar ve günlerde kullanılabilen küçük şık mum türlerindendir.

Yanma süreleri değişkenlik gösterebilir; mumun gramajı ve kalitesi bu sürede etkili olmaktadır.

Tealight mumlar çok çeşitli renklerde, modellerde ve özelliklerde olabilir. Zaman zaman çaydanlık altlarında, özel tasarımlı porselen ve cam ürünlerde de kullanılabilen tealight mumlar oldukça fonksiyonel ve güzel görünümlüdür.

www.mumvemum.com adlı web sitemizde kırmızı kalp şeklindeki tealight modellerimiz mum sevenler tarafından oldukça ilgi görmektedir.

Özel günlerin ve romantik anların vazgeçilmezi olan kalpli modeller tealight mumlarda da çok hoş bir görüntü yaratmaktadır.

 

Kırmızı Kalpli Tealight Mumlarınızla Özel Anlarınıza Renk Katın

 

Tealight mum özel anlarda her zaman için tercih edilen mum modellerinden biridir ve sitemizden uygun fiyatlarla alınabilir.

 

Tealight mumlarla özel anlarınızı renklendirmekle kalmayıp isterseniz böyle zamanlarda sevdiklerinize hediye alabilir ya da onlar için çok özel sürprizler hazırlayabilirsiniz.

Tealight mumlar oldukça fazla adetli olarak satılabilmektedir.

Fiyatlarının da uygun olması nedeniyle çok sayıda tealight mum kullanarak değişik sürprizli ortamlar yaratmak oldukça mümkündür.

Böylece tealight mumlar unutulmaz anların başrollerinden biri haline gelecektir.

Özellikle kırmızı kalpli tealight model mumlarımız bunun için çok uygun olabilir.

 

Kaliteli ve Şık Mumlarla Keyifli Zamanlar

Tealight mumluk fiyatları sitemizde modellerine, özelliklerine ve paket olarak satılıp satılmadıklarına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Genellikle 12’lik 25’lik 50’lik ve 100’lük paketler halinde satışları yapılmaktadır. Adet olarak da alım yapılabilmektedir.

Kırmızı kalpli tealight mum modellerimiz 50 adetlik bir paket içinde 19.90 TL’ye satılmaktadır.

Bu mum çeşidi aynı zamanda hoş bir koku özelliğine de sahiptir; bu da ortamda çok daha etkili bir hava yaratır.