Jel Mum Modelleri

Jel mumluk özellikle dekoratif olarak çok şık duran, değişik ve özgün modellerle mum severleri cezbeden mum türleri arasında yer almaktadır.

jel mum mumvemum

Jel mumluk özellikle dekoratif olarak çok şık duran, değişik ve özgün modellerle mum severleri cezbeden mum türleri arasında yer almaktadır. Jel mum çeşitli kimyasallardan ve mineral yağlardan yapılmaktadır. Genellikle bilinen parafil mumlara kıyasla çok daha uzun süre yanar. Tabiki her mumda olduğu gibi jel mumları da yanar halde unutmamak güvenlik açısından çok önemlidir. Jel mumlar çok farklı jel renklerinde bulunabildiği gibi birçok değişik modelde de yapılabilirler. Bu anlamda çok kişiye hitap edebilmektedir çünkü her zevke göre jel mumlar satılabilmektedir. Sitemizde de jel mum çeşitleri oldukça fazladır. Renk renk çeşit çeşit modelde olan bu mumlar koyuldukları yerlere pozitif enerji yayarlar.

Jel Mum Çeşitleri Nelerdir?

jel mum mumvemum

Jel mum modelleri sitemizde dekoratif jel mum ve kadeh jel mumluk olarak satılmaktadır. Jel mumluk başlığımız altında şarap kırmızısı rengindeki jel mum, kadeh jel mumluk adıyla yer almaktadır. Oldukça şık ve etkileyici olan bu modeli çok uygun fiyatla satın alabilirsiniz. Dekoratif jel mumlar başlığımızda ise Büyük Boy Fanus Şeffaf Akvaryum Model Jel Mum bulunmaktadır. İçerisindeki bazı dekoratif süslemeler değişebilmekle beraber bu modellerin orta boylarını da tercih edebilirsiniz. Şeffaf kadeh jel mum, Tealight cam mumluk içine jel mum (Değişik renklerde bulunmaktadır. ), beyaz kadeh jel mum, ajda bardak çay mum, pembe-yeşil-altın jel mumlar gibi farklı modellerde ve renklerde jel mumu seçeneklerimiz vardır.

Her Zevke ve Kullanıma Uygun Jel Mumlar Web Sitemizde

kadeh jel mum mumvemum

Jel mum nerede satılır? Jel mumlar hem internet üzerinden hem de süs eşyaları veya mum dükkanlarından ağırlıklı olarak satın alınabilmektedir. İnternet üzerinden en kaliteli ve uygun fiyatlarla jel mum satın almak için www.mumvemum.com sitemizdeki satış sayfasına göz gezdirebilirsiniz.