Dekoratif Jel Mum Çeşitleri

Evinizin dekorasyonuna yeni boyut mu kazandırmak istiyorsunuz , odalarınızda hem şık hem de eğlenceli bir ortam mı yaratmak istiyorsunuz ?

Dekoratif Jel Mum Çeşitleri

Evinizin dekorasyonuna yeni boyut mu kazandırmak istiyorsunuz , odalarınızda hem şık hem de eğlenceli bir ortam mı yaratmak istiyorsunuz ? Dekoratif jel mum modelleri evinizde en hoş ve estetik görüntüyü yakalamanız için tam size göre . Şık ve eğlenceli jel mum modelleriyle odalarınızın havasına yeni bir atmosfer katın.

 

Dekoratif jel mum nerede satılır ?

mumvemum.com internet sitemizde çeşit çeşit dekoratif modellerde odalarınızda şık bir görünüm yakalayabilmeniz için jel mumlarımız stoklarımızda bulunuyor.

Çeşitli boylarda şeffaf cam fanus şeklinde odalarınıza akvaryumun getirdiği huzuru ve ferahlığı getirebilecek jel mumlarımız stoklarımızda bulunmaktadır. Büyüklüğüne göre belirlenen 24.90 Lira ile 34.90 Lira fiyatlarında  akvaryum görüntüsüyle odalarınızda ferah bir ambiyans yakalayabileceğiniz şeffaf fanus şeklindeki jel mumları mutlaka görmelisiniz.  

 

 

Jel Tea Light cam mumlar ve kadeh şeklinde jel mumlar

İçinde jel bulunan Tea Light cam mumlukları odalarınızın dekorasyonunda kullanabilir ve hoş, estetik bir görünüm ile misafirlerinizi etkileyebilirsiniz.  Çeşitli renklerde şık tasarımıyla jel Tea Light cam mumluklar ile odalarınızda farklı bir görünüm yakalayın. 4.90 Lira gibi çok uygun fiyata sahip olabileceğiniz Tea Light cam mumluklar mumvemum.com internet sitemizde sizler için sunulmaktadır. Dekoratif şık görünümüyle bu fırsatı kaçırmayın.

Ayrıca mumvemum.com olarak stoklarımızda sizler için şık tasarımıyla , etkileyici görüntüsüyle kadehte jel mumlarımız bulunmaktadır. Çeşitli renklerde ve tasarımlarda kadehte jel mum çeşitlerimizi görmek için mumvemum.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Sadece 9.90 Lira fiyatı olan kadehte jel mum modellerimizle uygun jel mum fiyatları ile hizmetinizdeyiz.

Bunlara ek olarak eğlenceli ve esprili tasarımıyla çay bardağı şeklinde mumlarımızı  görmek için mumvemum.com sitemizi inceleyebilirsiniz.

Jel mum olarak kaliteyi ve en şık tasarımları bulabileceğiniz mumvemum.com adresimizde etkileyici modellerimizi mutlaka görmelisiniz.