Bitmeyen Mum Yapımı

Mumlar, gerek evimize verdikleri hoş kokular ile olsun gerek ise kattıkları hoş havalar ile romantizmi sağlamaları ile olsun duygusal yapılardaki ya da huzuru sonuna kadar yaşamak 

Bitmeyen Mum Yapımı

 

Mumlar, gerek evimize verdikleri hoş kokular ile olsun gerek ise kattıkları hoş havalar ile romantizmi sağlamaları ile olsun duygusal yapılardaki ya da huzuru sonuna kadar yaşamak  isteyenler için vazgeçilmez olmayı başarmıştır. Evimizin köşelerine koyduğumuz mumlar, sizin huzur ile dolmanızı sağlar. Üstelik bir birinden farklı çeşitleri ile her zevke hitap edebilmektedir. Mumvemum.com ile her zevke hitap edebilen mumları bulabilirsiniz. Çeşitli kokuları ile portakalı meyveli sevenlere hitap ederken bir yandan da vanilya gibi kokuları sevenlere de hitap etmektedir. Ayrıca eğer mumlarınızın kokusuz olmamasını tercih ediyor iseniz de mumvemum.com ile bu mumları da bulabilmeniz mümkündür.

Bitmeyen mumlar yapmışlar !

Gerek elektrik tasarrufu olarak da kullanılan mumlar konusunda en çok şikayet edilen konulardan bir tanesi ise alınan mumların çok çabuk bitmesi olmuştur. Akşamları elektrik faturalarınızın çok fazla gelmemesi konusunda tasarrufta bulunmak isteyebiliyorlar. Bu yüzden de mumları tercih etme fikri iktisatlı bir tercih olacaktır. Fakat asıl şikayet edilen konu ise mumların bitme sürelerinin kısa olması oluyor. Bu sırada da bitmeyen mumlar araştırması yapılıyor.Mumvemum.com ile çok çabuk bitmeyen mumlar , uzun süre kullanım vaat eden mumlar bulabilirsiniz.

hiç bitmeyen mum yapımı ;

Hiç bitmeyen mum yapımı mantığı eriyen mumların altta birikmesidir. Hiç bitmeyen mum yapımı 6 – 7 kez kullanılabilir. bitmeyen mum malzemeleri altında cam tabak olması gerek. Bitmeyen mum malzemeleri bu şekildedir. Bitmeyen mum malzemeleri detaylıca mumvemum.com

 

 

Her türlü kesme hitap eden, aradığınız mumları çok rahatlıkla buradan bulabilirsiniz !

İster kokulu olsun ister küçük olsun ister desenli kalpli olsun her türlü mumu bulabilirsiniz. Ayrıca yaz aylarında sürekli şikayet ettiğimiz sivri sinekleri öldürmeden evinizden kovmak da artık mümkün. Mumvemum.com ile sivri sinekleri kocan mum bulabilirsiniz.

Açıklama: Sivri Sinek Kovan Mum